apashi

Duster Curier

11 posts in this topic

Va propun sa initiem serviciul DUSTER CURIER.

Suntem suficienti de multi si de mobili astfel incat sa ne putem ajuta intre noi cu transportul unor colete mici, bani si alte produse.

Propunerea mea suna asa:

- de fiecare data cand cineva face un drum mai lung si are disponibil spatiu in masina, sa anunte traseul si orele aferente acestuia.

- de fiecare data cand cienva are nevoie de un transport, anunta destinatia si paote ne nimereste cu traseul unui alt coleg

Exemple:

27-nov-2014 plec la ora 12:00 din Bucuresti spre Baia-Mare cu trecere prin Sibiu si Cluj (detalii in privat)

Am un colet de 2KG pentru colegul Mihai, plecare din Bucuresti si destinatie in Brasov (detalii in privat) - fac cinste cu palinca :)

Este o modalitate de socializare! ;)

Edited by apashi
7 people like this

F buna ideea, sa ma gandesc la un regulament, pana atunci daca aveti sugestii va invit sa le exprimati...

Multumesc.

Sent from my iPhone using Tapatalk

3 people like this

Intreb si eu daca e cineva care vine pe relatia focsani-bucuresti in curand?! Nu stiu cum sa formulez "regulamentar" o potentiala livrare. Scuze anticipat daca e off rule!

Edited by stefanudrea

Mai ajung eu prin zona respectiva, dar sa nu ma pui sa-ti aduc vreo 4 roti! Hahaha...

Glumeam!

Suna bine varianta de curier! Este bine de tinut cont!

1 person likes this

Salutari! Sunt la Brasov, zabovesc pana maine. Daca aveti ceva de trimis catre Bucuresti... ☺

0744.689.808 sau 0727.022.660

Vineri ma deplasez pe distanta Drobeta Turnu Severin Bucuresti, iar duminica retur. Daca pot ajuta pe cineva 0773751819. Sper ca Delu sa aleaga traseul lui de vineri de Viena pe ruta mea sa o punem de o intalneala ad hoc!

Trimis de pe al meu Philips I908 folosind Tapatalk

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.