danielcojocar

Paravant antimuste pentru Duster

Paravant Antimuste   43 members have voted

1. 1. Ai dori acest produs

• Da
      20
    • Nu
      17
    • Nu stiu
      6

Please sign in or register to vote in this poll.

33 posts in this topic

Asa ...in poze; cam uritel...parerea mea

1 person likes this

Nici mie nu-mi place. Dar gusturile nu se discuta. Utilitatea e zero, te opresti la o benzinarie si stergi mustele, ce mama lor...

Va rog sa va exprimati o parere la obiect si sa nu transformati topicul intr-o discutie interminabila despre pareri. Oricine vrea sa vada despre ce-i vorba in acest topic tre' sa citeasca o gramada de chestiuni care n-au legatura cu subiectul. Acest topic a fost deschis pentru a vedea daca se merita sau nu lansata discutia de importare in Romania

Eu merg destul de mult la drum lung, si m-ar interesa. Ma gandesc ca si iarna pe ninsoare ar putea fi eficient, cand nu mai fac fata stergatoarele.

350 de lei nu as da pe el. 200-250 as da, asta mi se pare un pret corect pentru o bucata de plastic de 1m cu 2 cleme.

De ce am impresia ca acest paravant afecteaza aerodinamica masinii? Implicit crestere consum. Oricum Dusterul nu este prietenul aerodinamicii. Ca efecte e interesant sa vezi potopul de ploaie deviat sau haita de ganganii redirectionata spre wizzair probabil, dar o crestere de consum ma face prietenul ploii si al ganganiilor!

1 person likes this

Consumul de fapt ar trebui sa scada. Devierea fluxului de aer pe deasupra masinii mareste aerodinamica.

3 people like this

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.