Sari la conținut

Paravant antimuste pentru Duster


Paravant Antimuste  

46 membri au votat

  1. 1. Ai dori acest produs

    • Da
      22
    • Nu
      18
    • Nu stiu
      6


Postări Recomandate

Va rog sa va exprimati o parere la obiect si sa nu transformati topicul intr-o discutie interminabila despre pareri. Oricine vrea sa vada despre ce-i vorba in acest topic tre' sa citeasca o gramada de chestiuni care n-au legatura cu subiectul. Acest topic a fost deschis pentru a vedea daca se merita sau nu lansata discutia de importare in Romania

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • Răspunsuri 32
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Zile cu activitate crescuta

Top participanti la discutie

Postari populare

Consumul de fapt ar trebui sa scada. Devierea fluxului de aer pe deasupra masinii mareste aerodinamica.

Asa ...in poze; cam uritel...parerea mea

De ce am impresia ca acest paravant afecteaza aerodinamica masinii? Implicit crestere consum. Oricum Dusterul nu este prietenul aerodinamicii. Ca efecte e interesant sa vezi potopul de ploaie deviat s

Posted Images

Eu merg destul de mult la drum lung, si m-ar interesa. Ma gandesc ca si iarna pe ninsoare ar putea fi eficient, cand nu mai fac fata stergatoarele.

350 de lei nu as da pe el. 200-250 as da, asta mi se pare un pret corect pentru o bucata de plastic de 1m cu 2 cleme.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De ce am impresia ca acest paravant afecteaza aerodinamica masinii? Implicit crestere consum. Oricum Dusterul nu este prietenul aerodinamicii. Ca efecte e interesant sa vezi potopul de ploaie deviat sau haita de ganganii redirectionata spre wizzair probabil, dar o crestere de consum ma face prietenul ploii si al ganganiilor!

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Aceasta varianta este nașpa, am văzut la ruși alte forme care sunt mai finuțe.

Prețul este exagerat, cel mult 100 lei.

Nu știm cum se comportă la - 20 grade celsius, s-ar putea să crape, zăpadă, gheața ....

Acestea sun părerile mele.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Aceasta varianta este nașpa, am văzut la ruși alte forme care sunt mai finuțe.

Prețul este exagerat, cel mult 100 lei.

Nu știm cum se comportă la - 20 grade celsius, s-ar putea să crape, zăpadă, gheața ....

Acestea sun părerile mele.

Daaa, la faza cu crapatul nu m-am gandit! Posibil sa nu fie high quality materials!

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...