Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 42
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Zile cu activitate crescuta

Top participanti la discutie

Postari populare

Pai nu prea are cum sa functioneze cu ESP off, pentru ca HSA deriva tocmai din ESP. Se pare ca varianta de ESP inclusa pe facelift are aceasta functie "by default", prin urmare e prezenta indiferent

Pentru ca discutia despre Hill Start Assistance se amplifica in alta parte, am deschis acest toping. Pe scurt, se discuta acolo daca Dustere-le ph2 au sau nu HSA. Unii colegi au testat functia, altii

LOL   "Referitor la solicitarea dumneavoastra, va comunicam faptul ca Noul Duster nu este echipat cu functia hill holder. ..." La care clientul, sceptic: hai zau... La care ei: "Referitor la sol

La vocea clientului este un stres fr mare...oamenii in mod normal stau putin pe aceste posturi si pleaca...Slariile la fel nu sunt ca cele din montaj...ca de,stau la birou au caldura sau AC functie de anotimp etc...Cei angajati sunt tineri care cedeaza si ei destul de repede...Cam astai sistemul.In md normal operatorii de la Voce Nu trebuie sa dea un raspuns imediat ...Se cere un raspuns de la polul tehnic-de ex Vocea tehnica a retelei,RTR etc dupa care se raspunde clientului...Dar mai sunt unii care "se grabesc"... si de aici diferite confuzii ca cea relatata mai sus...

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu, si nici nu ar trebui sa stiu sau sa ma intereseze. Si mie mi-a fost greu sa le dau banii astia pe care mi i-au cerut ei pe masina, sa-i strang, sa-i... etc :) Adica nu pot fi intelegator, sa ai un departament V.C. bun nu este ceva dificil de atins, si simt cred ca este lipsa de organizare, taieri de costuri, incompetenta, d-astea. Sau toate la un loc.

Editat de danielcojocar
Invatam sa scriem! Regulament ART 2. Fara "TZ"
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Oameni buni, va inteleg nemultumirile, dar macar daca " asa e la noi " atunci eu zic sa ne bucuram ca este inclus intre dotari - cu sau fara stirea celor care asambleaza si comercializeaza masina - sa ne bucuram ca functioneaza - si nu in ultimul rand sa ne bucuram ca nu au crescut pretul masinii (dupa ce a fost descoperita dotarea "cadou" :ahappy:

 

ca fapt divers - eu l-am cumparat din Ungaria, dar nici acolo nu era inclusa dotarea in lista cand imi configuram / achizitionam masina. Nu stiu daca acum se include, dar cand voi avea un pic de timp chiar ma uit cum e pe la vecini acum cu lista de dotari.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si totusi exista.Opresti la un stop in panta,bagi in prima treapta si masina sta cateva secunde pina sa o ia la vale!

Aste ce este,nu "Hill start assistance"?

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...