Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 40
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

Vad multe Dustere in trafic in Timisoara, si mi-ar placea sa ne salutam intre noi colegii. Asa ca hai sa luam modelul altora si sa facem un recensamant local.   Incep eu:   TM-99-GMR Duster PH2

TM 20 KJL ph 1 4x4 benzinar albastru marin + noroi + zgarieturi

Pot si eu sa scriu acum pe topicul acesta azi am primit numerele!   TM xx FWD PH1 4x4 diesel alb   @DonQuijote, cred ca te-am vazut azi dimineata pe Martirilor sau prin zona aceea cu Profi, eu

Posted Images

No bine, avand in vedere ca lumea pare dornica de ieseala avem asa:

 

Sambata sau duminica , ora 10, parcare Galeria 1.

 

Exprimati dorintele sa vedem cati ne strangem in ce zi.

 

Eu as vrea duminica, dar daca e pot si sambata.

 

Propunere traseu:

 

post-3261-0-09283200-1449564742_thumb.png

 

Iesire din Timi spre Albina sau spre Dumbravita, Giarmata Vii, Remetea Mare ( varianta cu asfalt pana prin Remetea) sau drumuri comunale mai proaste prin Ghiroda, dar nu stiu sigur.

 

Daca aveti si alte propuneri astept cu interes.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dusteristi din Timis sunteti asteptati duminica 13 decembrie, in parcarea Galeria 1, la ora 10.30.

O sa stam la o poveste si cine doreste mergem in tura pe primul traseu propus in topic (Albina-Bazos). Cum vom pleca din Lipovei, daca aveti idei de traseu, nu neaparat sosea, dar light, pana la Bazos, e bine sa ne gandim la ele si povestim la intalnire.

Traseul e usor si se merge incet. 4x2 se descurca, nu sunt pante si la eventuale denivelari cu noroi ( 2-3 locuri poate) se poate tracta/impinge ~ 5m ca sa treaca de problema

Luati cu voi ce statii radio aveti (CB, PMR), intentia e sa pastram legatura pe canal 16. Daca nu aveti, veniti fara, ca ne descurcam.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...