alexp

Mutare butoane geamuri + iluminare portiere

32 posts in this topic

M-am uitat mai atent pe site si scrie ca la orice piesa cumparata este montajul gratuit pana pe 30 mai :D ... cred ca am incadrez...

Ca sa nu fac off-topic aici, crezi ca imi poti raspunde si la intrebarea mea din topicul acesta ? ( este vorba tot despre produse de la ei ) http://forumduster.r...__36#entry24681

Ca sa nu fac off-topic aici, crezi ca imi poti raspunde si la intrebarea mea din topicul acesta ? ( este vorba tot despre produse de la ei ) http://forumduster.r...__36#entry24681

Nu stiu ce sa-ti raspund la aceasta intrebare tinand cont ca nu este un capitol (de tunning) care sa ma intereseze.

Ceea ce stiu cu siguranta, este faptul ca Dusterul nu are omologare cu nici un altfel de far deci... este in afara regulamentului.

Tot in acelasi mod... Dusterul nu este omologat si cu alte anvelope deci... orice ai pune pe masina inafara de 215/65 R16 nu este regulamentar... nici macar daca are exact aceeasi circumferinta/latime.

Dar asta nu inseamna ca... cine vrea... isi modifica masina dupa cum doreste... (pe riscul lui!)

Multumesc mult Daniel pentru informatii.

In ceea ce priveste mutarea butoanelor geamurilor ai vreo informatie ?

Stiti cumva daca se poate modifica functia butonului pt geamul de la pasager fata, astfel incat atunci cand il apas sa aibe 2 pozitii precum cel al geamului soferului? Cateodata vreau sa inchid/deschid de tot geamul din dreapta fata si ma enerveaza ca trebuie sa sau cu degetul pe el pe toata cursa lui. Ar trebui sa se poata modifica..

Din ce stiu, la PH2 comenzile de geam nu mai iau comanda din acele butoane, cum se intampla la primele logan-uri in care aveai acel buton cu impuls. Acuma totul este comandat din UCH iar in usa nu mai e decat un simplu comutator.

Pai treaba e ca si butoanele sunt diferite intre ele in sensul ca se simte clar cum ala de la sofer are 2 pozitii fata de restul. O sa ma mai documentez despre asta ca mi-ar place sa rezolv treaba asta.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.