alexp

Mutare butoane geamuri + iluminare portiere

32 posts in this topic

Salut, vă rog să îmi daţi nişte sfaturi în legătură cu următoarele modificări interioare :

- mutarea butoanelor de la geamurile electrice în lăcaşurile de la portieră ( sunt curios dacă au sau nu cablajul premontat ) eventual service Bucureşti care efectuează astfel de operaţii

- montarea unui sistem de iluminare în portieră la deschiderea acestora ( tipc de led/bandă legături etc. )

Aştept răspuns :D

Salut, vă rog să îmi daţi nişte sfaturi în legătură cu următoarele modificări interioare :

....

- montarea unui sistem de iluminare în portieră la deschiderea acestora ( tipc de led/bandă legături etc. )

Aştept răspuns :D

In partea de sus (stanga) gasesti un partener (KITT) care furnizeaza niste lumini ce se monteaza in usa si proiecteaza pe asfalt sigla Dacia...

Pare interesant dar pe mine m-ar interesa doar niste becuri care sa ofere o lumina ambientala . Mi se pare putin cam mult acel sistem cu sigla :)

Alte idei ?

Pare interesant dar pe mine m-ar interesa doar niste becuri care sa ofere o lumina ambientala . Mi se pare putin cam mult acel sistem cu sigla :)

Alte idei ?

Lumina ambientala in interior?

Acel sistem (cu sigla) este extrem de simplu si nu necesita prea multe lucrari. Dar acesta este pentru momentul in care deschizi usa.

Te referi la acest sistem ? http://accesoriiauto...ogo/4983360-21/

Nu vad sa scrie si ceva de sigla Dacia...

Nici informatii despre montaj nu prea vad.

Da, la acel sistem...

Au si cu sigla Dacia... asta iti zic eu, chiar daca nu scrie...

Montajul e simplu... cu freza (din pachet) dai gaura in plasticul de pe usa (masca usii) la partea inferioara... infigi ledul acolo si... legi firele! Treaba (pentru un indemanatic) de 15 min.

Atentie daca vrei sa comanzi de la ei... spui ca esti de pe forumduster si ai discount!

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.