Sari la conținut

Huse scaune Dacia Duster facelift


Postări Recomandate

Tetierele spate intra un huse, greu dar intra. Ia-ti un ajutor mai fortos sau utilizeaza niste leviere, chestii ca niste incaltatoare de pantofi.

Lucreaza cu tetierele scoase ca sa ai acces si indemanare.

 

Editat de byteworks
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • Răspunsuri 86
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

Cred ca e si mare chinuiala... Piele sau textil? 2 variante, cat de mult poti sa stai pe ganduri? ) Nici eu nu sunt adeptul huselor si nu voi pune niciodata asa ceva in masina. Masina isi pierde valo

Eu cred ca tapiseria de la PH2 ul meu e mult peste calitatea oricarei huse si mult mai frumoasa ca sa fie nevoie sa o acopar cu altceva. E adevarat ca se va murdari in timp dar ma gandesc ca o voi in

Cred ca sunt pentru ph1.De ce nu luati de pe huse.ro.Eu am nimerit acelasi material ca si tapiteria de pe usi.Puteti alege materialul de pe laterale sezut spatar.De evitat negru,ca se vede orice pe el

Posted Images

Deci indoi tetierele mai tare si mega fortez sa intre husele....dar sigur nu se bulesc tetierele,adica nu raman cu acele cute care se formeaza cand sunt indoite?Danke! :) 

 

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

A iesit ok!Burta aia o ai de la burete zic eu.Daca era doar panza iti statea fest.

Te plangi ca o baba dar arata foarte bine montate!Sa le murdaresti cat mai rau!  :))

Editat de MAK
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...