Sari la conținut

Huse scaune Dacia Duster facelift


Postări Recomandate

Uite,am uitat.Daca se poate  scoate cu totul pune husa undeva in exteriorul masinii.

Deja nu regret alegerea."Cineva" a reusit sa verse cafea pe scaunul din dreapta!

Editat de MAK
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • Răspunsuri 86
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

Cred ca e si mare chinuiala... Piele sau textil? 2 variante, cat de mult poti sa stai pe ganduri? ) Nici eu nu sunt adeptul huselor si nu voi pune niciodata asa ceva in masina. Masina isi pierde valo

Eu cred ca tapiseria de la PH2 ul meu e mult peste calitatea oricarei huse si mult mai frumoasa ca sa fie nevoie sa o acopar cu altceva. E adevarat ca se va murdari in timp dar ma gandesc ca o voi in

Cred ca sunt pentru ph1.De ce nu luati de pe huse.ro.Eu am nimerit acelasi material ca si tapiteria de pe usi.Puteti alege materialul de pe laterale sezut spatar.De evitat negru,ca se vede orice pe el

Posted Images

Fauna,carcalaci,paianjeni..pana mai creste pitica le las.Macar 3 ani.Impermeabile..nu,dar cu siguranta grosul la tras husa.Nu mi place ideea sa spal scaunele.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am pus husele pe scaune si...daca stiam ca pot baga un snur intre spatar si sezut la scaunele din fata,atunci lasam husele care le-am avut!Astea noi la scaunele fata spatar,stau  un pic umflate ca si cand scaunul ar avea suport lombar,dar poate se aseaza cu timpul!!!Iar la cele din spate au decupajul facut mai sus in locul unde vine maneta aia de se deblocheaza spatarul pentru rabatare,dar problema cea mai grava este ca pe tetierele din spate stg.si dr. nu intra husele nici cu slujbe!Am incercat prin indoirea tetierelor de le-a luat dracu si nimic...acum ma gandesc sa nu le fi paradit cand le-am indoit in sensul ca au ramas urme in acel burete de doi bani din care sunt facute!Deci in concluzie nu recomand sa va faceti huse la comanda pana nu vedeti la cineva live cum sta treaba.

Ps:Daca eram in tara le trimeteam inapoi sa se spele pe cap cu ele,dar asa am luat teapa! :)

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Apropo...cred ca materialul ala original de pe scaune se poate da jos...in spate la spatar am gasit un fermoar...nu am verificat care e treaba cu el,dar daca se pot dezbraca scaunele,atunci nu isi mai au rostul husele.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...