dust3radmin

Ce varianta de DUSTER ai cumpara?

Daca ai cumpara DUSTER ce varianta ai alege?   222 members have voted

1. 1. Daca ai cumpara DUSTER ce varianta ai alege?

• -ce mai tare pe motorina, 4x4 (dCi 110cp - Laureate)
      143
    • -ce mai tare pe benzina, 4x4 (1.6 16v 105cp - Laureate)
      55
    • -ce mai ieftina pe benzina 4x2 (1.6 16v 105cp - Duster)
      18
    • -ce mai ieftina pe motorina 4x2 (dCi 85cp - Ambiance)
      6

Please sign in or register to vote in this poll.

71 posts in this topic

dupa parerea mea, daca n-o iei 4x4 mai bine-ti iei un mcv sau logan...4x4 e chestia cea mai reusita de la dacia, parerea mea..

mi-am luat un 4x4 1.6 alb fara pack lock ca mi se pare o mare porcarie 700E pe niste plasticuri, iar piele, sa posteze vara cei care si-au luat :)

mai degraba iti iei barele din inox, am vazut pe unu in trafic si arata foarte tare! :lol:

1 person likes this

dupa parerea mea, daca n-o iei 4x4 mai bine-ti iei un mcv sau logan...4x4 e chestia cea mai reusita de la dacia, parerea mea..

mi-am luat un 4x4 1.6 alb fara pack lock ca mi se pare o mare porcarie 700E pe niste plasticuri, iar piele, sa posteze vara cei care si-au luat :lol:

mai degraba iti iei barele din inox, am vazut pe unu in trafic si arata foarte tare! ;)

Detin dusterul din 01 iunie si sg "extravagante"sunt pielea si ESP.

Pentru cine nu stie ce inseamna piele sa mai intrebe(indiferent de vara sau iarna) :)

ESP este o dotare foarte utila, nu e deloc "extravaganta"...La acest capitol pe langa tapitaria de piele, ar mai fi pack look sau jantele de aliaj(luate separat)....

4X4 - 1.6-16v Laureate

si eu la dci distractia se termina la 4000 ''ture'' la 16v atunci d'abia incepe:-> si imi place cum se aude motorul la peste 4000 rot/ min

Prefer benzina. Zboara mai frumos.

Bine spus si eu o simt la fel ca si cum ar zbura !!

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.