dust3radmin

Modificari, imbunatatiri Dacia Duster!

272 posts in this topic

Poti sa detaliezi cum ai facut exact treaba (cu coloratul consolei), eventual niste preturi la materiale/manopera ?

Multumesc !

super tare cum ai reusit da ne mai multe detalii si preturi. arata foare bine

Merci!

Nu am colorat-o, am colantat-o. Pe langa rolul estetic, dupa unii kitch (deh, nu imi permit sa imi fac piesa din fibra de carbon), are si rol de protectie colantul fiind foarte gros

Preturi - cu voia administratorului si doar informativ - aproximativ 45 50 de lei doar materialul. Colantarea se face la orice firma de productie publicitara.

Daca doreste cineva pot trimite datele de contact a persoanei ca mi-a facut mie. Lucreaza si prin curier. Pretul il negociati voi:)

Operatiuna de colantare s-a efectuat cu consola data jos din bord sau a ramas la locul ei ? ;-)

PS. Oare ar merge colantate si ale repere, spre exemplu manarele de la usi, alea de sunt maro la versiunea Laureate ?

sa inteleg ca materialul e 45 50 ron si iti vine prin curier iar operatia o face din domeniul publicitar sa-u nam inteles eu bine.si te rog daca poti sa pui o poza cu tot bordul sint curios sa vad cum se vede sper ca nu deranjez daca sint un pic mai curios.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.