Jump to content

Parteneri forumduster.ro
- - - - -

Dealeri București - recomandări și experiențe cu ei

dealer bucuresti

• This topic is locked This topic is locked
8 replies to this topic

#7 danmarin1960

danmarin1960

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 36 posts
  • Duster PH1 Diesel 4x4 110cp

Posted 25 October 2013 - 12:16 PM

Eu sunt din Bucuresti dar masina am comandat-o din Pitesti de la Daperom.
Au avut oferta mult mai buna decat orice dealer din Bucuresti si masina au livrat-o pe cheltuiala lor la domiciliu.

#8 masiu

masiu

Addicted Duster Member

• Members
  • 865 posts
  • Duster PH1 Diesel 4x4 110cp

Posted 25 October 2013 - 08:19 PM

Da, la sevice ma refer. Din punctul meu de vedere la partea de vanzari sa sti ca peste tot e la fel. Daca vrei masina mai repede nu comanda packlook, asta prelungeste livrarea masinilor.

adBot

adBot
  • Dacia Duster diesel 4x4

forumduster.ro - pt pasionatii Dacia Duster

#9 CristianDuster

CristianDuster

Duster Member

• Members
  • 162 posts
  • Duster PH2 Diesel 4x4 110cp

Posted 05 November 2016 - 12:21 AM

Eu am luat si Loganul si Dusterul de la Meridian.Daca Loganul l-am avut in doua zile Dusterul a ajuns cam in trei saptamani si am obtinut o reducere de pret de la 17.800 la 16.900 un 4x4 Laureate cu MediaNav care de fapt are doar harta Romaniei ...celelalte harti ptr.alte tari trebuie cumparate.
Si stii de ce am ales din nou Meridian ?Daca am o problema si merg fara programare ,ma primesc si rezolva daca nu pe loc in aceiasi zi cu siguranta.Cel putin cu Dusterul la revizia de un an dupa 10 minute au si bagat-o in lucru.Au program si sambata ceea ce e un avantaj atunci cand nu reusesti sa ajungi in cursul saptamanii.
Am venit anul trecut cu Loganul din Italia cu AC defect, dar nu ptr.ca nu am vrut sa-l repar ci pentruca nu am gasit pe cineva care sa priceapa ce are .Ma crezi ca la Meridian a durat 15 min.A scos releul de la AC si i-a indreptat putin piciorusele cu patentul si l-a montat la loc .Si gata .Au anii de experienta Dacia si cunosc cam toate problemele care au aparut de-a lungul timpului .Nu zic ca sunt cei mai buni sau ca sunt singurii sau ca au preturi mici.Dar mai exista un avantaj ptr.mine .Locuiesc la 500 metri de Meridian Sud de pe Turnu Magurele.

Also tagged with dealer, bucuresti

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Sponsori

Esti nou pe forum ? Click aici pt a te inregistra!

Don't speak Romanian? Select your lanugage from top right side! You may want also to register as a member, click here!