Sari la conținut

Dealeri București - recomandări și experiențe cu ei


Postări Recomandate

Eu am luat si Loganul si Dusterul de la Meridian.Daca Loganul l-am avut in doua zile Dusterul a ajuns cam in trei saptamani si am obtinut o reducere de pret de la 17.800 la 16.900 un 4x4 Laureate cu MediaNav care de fapt are doar harta Romaniei ...celelalte harti ptr.alte tari trebuie cumparate.

Si stii de ce am ales din nou Meridian ?Daca am o problema si merg fara programare ,ma primesc si rezolva daca nu pe loc in aceiasi zi cu siguranta.Cel putin cu Dusterul la revizia de un an dupa 10 minute au si bagat-o in lucru.Au program si sambata ceea ce e un avantaj atunci cand nu reusesti sa ajungi in cursul saptamanii.

Am venit anul trecut cu Loganul din Italia cu AC defect, dar nu ptr.ca nu am vrut sa-l repar ci pentruca nu am gasit pe cineva care sa priceapa ce are .Ma crezi ca la Meridian a durat 15 min.A scos releul de la AC si i-a indreptat putin piciorusele cu patentul si l-a montat la loc .Si gata .Au anii de experienta Dacia si cunosc cam toate problemele care au aparut de-a lungul timpului .Nu zic ca sunt cei mai buni sau ca sunt singurii sau ca au preturi mici.Dar mai exista un avantaj ptr.mine .Locuiesc la 500 metri de Meridian Sud de pe Turnu Magurele.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


×
×
  • Creează nouă...