Sari la conținut

Diverse accesorii, gadget-uri, scule, briz brizz-uri


Postări Recomandate

Deci nu exista de producator .

Bllbaru pe mine ma ajuta in alte situatii , iar cele amplasate pe plafon la niva patrol si mitzu mi-au dat numai de furca-n padure, prinderea barcii pe masina o fac dn bullbar si carlig de remorca ...fara el daca legam chinga de ochetul fata de remorcare vnea lipit de bara grila si capota freca si zgaria ,dar astea sunt situaii particulare , in privinta instlatiei electrice prfer sa mi-o fabric singur pt sguranta si esthetic, o sa incerc sa revin si cu poze .

Multumesc!

post-4195-0-44416700-1457716597_thumb.jpg

Asa mi-a iesit , trebuia teava de diametru mai mare dar...poate la urmatorul !! :hmm:

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • 2 weeks later...
  • Răspunsuri 860
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

Cam asa arata lucrarea... La PH2 inca nu i-am facut instalatia electrica

Am instalat si eu cate ceva la Dusterul meu si vreau sa va arat si voua:   - pentru ca sunt pescar si nu de putine ori masina nu sta langa mine cand pescuiesc si ma enerva maxim sa las telefonul sau

A venit mos craciun. Bine...cred ca era beat ca a ratat craciunul dar merge si asa.   Am camera SJCAM M10+ wifi gyro. Insert "big ranjet pe toata fata" here.   Gasiti o gramada de detalii despre e

Posted Images

Io vreau sa pun un Samsung Galaxy S2 acolo numai pt Torque si Here Maps / Drive. Nu mai e folosit ca telefon, l-am primit aproape pe nimica. Mie mi-ar fi destul displayul.

 

@gabyhera, as aprecia un tutorial daca ai desfacut masca aia ca sa tragi cablu de alimentare... nu stiu daca mai ai poze, dar macar explicativ eventual cu poze actuale unde sa indici unde trebe tras afara si in ce directii, unde is clemele, etc. Daca se poate.

 

Salut, cum se desfac ornamentele, vezi in link-ul asta (

).

Restul am incercat sa il detaliez intr-o imagine.

Daca ai alte idei, cu mare placere.

Salutari.

post-3745-0-19754900-1458727046_thumb.jpg

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

@luciango, alea sunt cu lumina "imprastiata". Combinatia ideala e intre fascicul "spot" pe mijloc si "flood" pe margini. Eu m-am tot gândit si cred ca o sa îmi pun 2 d-astea "flood" ca ale tale pe spate ca si lumini de lucru (am încărcat noaptea remorca cu frontala si nu e asa funny) plus de folosit la mersul înapoi când e cazul, iar pe fata o bara led mixta (flood + spot) insa montate similar cu ale tale, sub bare transversale (am văzut ideea si la @danielcojocar - cred ca pe topicul asta chiar).

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cele din grila sunt proiectoare patrate spot de 3250 lumeni.

Sunt montate pe bara metalica de sub bara de plastic si... decupata grila in dreptul lor dar nu complet.

 

Trimis de pe al meu P024 folosind Tapatalk

 

 

 

Editat de danielcojocar
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • Mak featured și pinned this topic

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...