Sari la conținut

Diverse accesorii, gadget-uri, scule, briz brizz-uri


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 860
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

Cam asa arata lucrarea... La PH2 inca nu i-am facut instalatia electrica

Am instalat si eu cate ceva la Dusterul meu si vreau sa va arat si voua:   - pentru ca sunt pescar si nu de putine ori masina nu sta langa mine cand pescuiesc si ma enerva maxim sa las telefonul sau

A venit mos craciun. Bine...cred ca era beat ca a ratat craciunul dar merge si asa.   Am camera SJCAM M10+ wifi gyro. Insert "big ranjet pe toata fata" here.   Gasiti o gramada de detalii despre e

Posted Images

se poate,unii fac....

Eu n-am spus ca nu se fac... Daca urmaresti mai cu ATENTIE ce-a intrebat @TudorAB07XWZ, ai sa descoperi si cuvantul "legale". Acestea, prezentate de tine, nu au nici o treaba cu acest capitol si... nici o varianta cu xenon nu au nici o treaba cu legalitatea... din motive ca nu sun omologate pe Duster.

@TudorAB07XWZ a primit un raspuns la subiectul ridicat de el!

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu n-am spus ca nu se fac... Daca urmaresti mai cu ATENTIE ce-a intrebat @TudorAB07XWZ, ai sa descoperi si cuvantul "legale". Acestea, prezentate de tine, nu au nici o treaba cu acest capitol si... nici o varianta cu xenon nu au nici o treaba cu legalitatea... din motive ca nu sun omologate pe Duster.

@TudorAB07WZ a primit un raspuns la subiectul ridicat de el!

 

de fapt,raspunsul meu era pt Tudor AB07XWZ,asa ca linisteste-te si nu mai cauta sa faci atatea "descoperiri".poti sta frumusel intr-o parte si sa savurezi discutia civilizata a altora

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Helloo!!! Eu am deschis acest topic sa punem diverse chestii care poate le vor si altii si nicidecum nu am intentionat sa se creeze polemici!

Daca aveti lucruri de impartasit cu Dusteristii, bine! Ca sunt omologate sau nu, asta e alta problema pe care o puteti diseca pe alte sectiuni/topicuri!

Multumesc pentru intelegere!

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

@danielcojocar am inteles cum sta situatia. nu am vrut sa creez discutii/certuri pe forum . Doar ca sa arate masina "cool" nu are rost de complicatii. Eram curios daca exista o metoda legala de a se pune pe Duster. Si am inteles raspunsul.

 

@bert794 multumesc pentru informatii, ar arata bine pe Duster, da nu vreau sa se lege toti de mine.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • Mak featured și pinned this topic

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...