Sari la conținut

Diverse accesorii, gadget-uri, scule, briz brizz-uri


Postări Recomandate

Redresorul e asta din atasament, presupun. Il mai au (inca) la Lidl in Germania la pretul de 18 euro (acelasi pret).

E bun, l-am testat azi pe fosta baterie de pe Duster (stock), ultima oara am pus-o pe redresor acum vreo 3 luni si a incarcat-o cam in 3 ore.

post-1243-0-64536600-1382132153_thumb.jpg

post-1243-0-68002000-1382132441_thumb.jpg

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • Răspunsuri 860
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

Cam asa arata lucrarea... La PH2 inca nu i-am facut instalatia electrica

Am instalat si eu cate ceva la Dusterul meu si vreau sa va arat si voua:   - pentru ca sunt pescar si nu de putine ori masina nu sta langa mine cand pescuiesc si ma enerva maxim sa las telefonul sau

A venit mos craciun. Bine...cred ca era beat ca a ratat craciunul dar merge si asa.   Am camera SJCAM M10+ wifi gyro. Insert "big ranjet pe toata fata" here.   Gasiti o gramada de detalii despre e

Posted Images

Are cineva xenoane pe duster? Legale, ma refer, cu lupa, nu doar asa ca a schimbat becul. Stie cineva cat ar costa, si daca se poate "suda" lupa pe far, ca din cate am auzit, se poate(dar nu am foarte mare incredere in sursa mea).

Nu exista asa ceva pe Duster!

Dusterul nu este omologat xenon. Daca vrei xenon tre' sa-ti faci omologare individuala la RAR

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • Mak featured și pinned this topic

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...