Sari la conținut

Duster 1.2 TCe 125 cai


Postări Recomandate

Nu comentez, dar mai imi ziceti o masina de off road cu motor de 1,2?:))) dupa cum zicea @laudogaru va fi introdus pe 4x2, probabil din ideea ca cei cu 4x2 nu fac off road, ci doar cate un drum de tara din cand in cand. Cum bine vedem cei cu 4x2 nu vin la intalniri cu noi. Exceptie face @adailton, de la care ar trebui sa invete si ceilalti posesori de 4x2:)

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • Răspunsuri 342
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

diferenta de 1,1 sec este MAXIMA. mi se pare ca ajungi de la TM la Lugoj cam cu... 30,5 secunde mai repede. Hai sa fim putin seriosi si sa ne dam seama ca analizele nu se fac asa. Motorul de 1,2 Tce e

Șanse 50% să nu ai probleme

Am fost ieri si am testat eu 1.2 in Ungaria. Am comandat-o deja si in 2 saptamani vine de pe stock din Viena. Se misca fantastic. Consum mediu 7l/100 km. Sunt fascinat de ea. Am platit 3600000 forinti

Posted Images

Nu comentez, dar mai imi ziceti o masina de off road cu motor de 1,2? :))) dupa cum zicea @laudogaru va fi introdus pe 4x2, probabil din ideea ca cei cu 4x2 nu fac off road, ci doar cate un drum de tara din cand in cand. Cum bine vedem cei cu 4x2 nu vin la intalniri cu noi. Exceptie face @adailton, de la care ar trebui sa invete si ceilalti posesori de 4x2:)

 

Multam camarade! Un sfat pe care organizatorii viitoarei intalniri, trebuie sa il ia in considerare. Scuze de "off"

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...