Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 148
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

Le-am achizitionat in cele din urma, pe cele din link, de la Cluj, de la punctul de lucru al firmei de pe site. Montajul s-a facut gratuit, s-a oferit factura si garantie. Prindere buna. De auzit, in

Ieri am montat si folosit barele pentru prima oara. Nu pot sa pe compar cu altele mult mai scumpe, dar nu ma plang legat de suierat.    De ce?    Pentru ca: 1. Suieratul aparea doar

De luni 10.02.2020 sunt iar la vanzare barele trsansversale la Lidl. Pentru cine e interesat!

Posted Images

Acum 22 ore, siandu a spus:

Salut,

poate sa spuna vreun posesor cum se comporta barele recomandate mai sus (cod: 8201709063) ? Sunt zgomotoase la viteza de autostrada ? Sau mai bine marca Thule (buget dublu...) ?

Sunt silentioase, fata de barele alea din Lidl. Si la viteze peste cele de autostrada.

Singurul lor dezavantaj este ca nu au sistem de incuiere, precum au cele de la Thule. Ideea probabil a fost ca nu ai acces sa le demontezi, in momentul in care ai montat ceva pe ele. Sau cheia aia de montaj e ceva mai speciala, de unde lipsa unei incuietori exterioare.

Nu stiu sa apara vreun alt producator stantat pe bare, ci doar Renault.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • 2 months later...
  • 9 months later...

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...