Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 148
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

Le-am achizitionat in cele din urma, pe cele din link, de la Cluj, de la punctul de lucru al firmei de pe site. Montajul s-a facut gratuit, s-a oferit factura si garantie. Prindere buna. De auzit, in

Ieri am montat si folosit barele pentru prima oara. Nu pot sa pe compar cu altele mult mai scumpe, dar nu ma plang legat de suierat.    De ce?    Pentru ca: 1. Suieratul aparea doar

De luni 10.02.2020 sunt iar la vanzare barele trsansversale la Lidl. Pentru cine e interesat!

Posted Images

Atentie la ce cumparati!

Barele longitudinale ale Duster-ului sunt ceva mai groase si cu o alta forma decat cele ale MCV-ului.

La un pret foarte bun se gasesc si Thule Rapid System 775. care sunt mult mai sigure si se monteaza mult mai bine (au acelasi sistem ca cele de origine)

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • 2 weeks later...

Pare interesant modelul, si mult mai bine ca pret decat cele de origine. :( Daca le cumpara cineva poate vedem ceva poze cu ele montate si cu sistemul de prindere.

 

Le-am achizitionat in cele din urma, pe cele din link, de la Cluj, de la punctul de lucru al firmei de pe site. Montajul s-a facut gratuit, s-a oferit factura si garantie. Prindere buna. De auzit, incepi sa le auzi de la 95 - 100 km/h in sus. Pentru pretul lor, eu sunt multumit .

 

post-2491-0-85349300-1378574339_thumb.jpgpost-2491-0-90847100-1378574378_thumb.jpgpost-2491-0-62068800-1378574408_thumb.jpgpost-2491-0-17346100-1378574441_thumb.jpgpost-2491-0-41825200-1378574484_thumb.jpg

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • 1 year later...
  • Mak featured și pinned this topic

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...