pedrovl

REVIZII DUSTER DCI (preturi, probleme, diverse)

185 posts in this topic

Diferă prezoanele?

Mă cam înghesuie gândul de a schimba pe anvelope de iarnă, însă dacă are deja jante stilizate…nu ştiu dacă să mai fac stoc şi de jante sau să schimb doar galoşii…Deşi la primăvară ar fi mai simplă schimbarea dacă ar fi seturi anvelope+jante.

La revizie mai greu la motorizările cu benzină (20.000 km), folosind-o doar în timpul liber, aşa că probabil va veni mai repede revizia de un an decât cea de 20.000km…

da difera. SI atentie : capacelele de la jantele de tabla costa 100 lei/BUCATA !!!!!! Am ramas mut. Am sunat la vocea clientului si astept raspuns. E de neimaginat. ! janta = 230 lei si 1 capacel (5-7 cm diametru) = 100 lei !!!! Incredibil !! Made in Ro!

Merita si jantele si cauciucurile Michelin Alpin Latitude !!

Salutare.

A facut cineva revizia la Duster benzina, daca da, cat a costat si ce vas chimbat la prima revizie.

Nu am primit nici un raspuns - inca- de la Vc. Probabil au ramas si eu blocati. Le-am cerut noul scut de aluminiu afisat la accesorii pe site. habar nu au de el. cica ar costa 900 de lei dar nu se poate comanda inca.

Nu am primit nici un raspuns - inca- de la Vc. Probabil au ramas si eu blocati. Le-am cerut noul scut de aluminiu afisat la accesorii pe site. habar nu au de el. cica ar costa 900 de lei dar nu se poate comanda inca.

daca nu ai rezolvat aspectul asta, da-mi un PM, iti dau nr meu de tel, si vorbim. Finul meu e in Pitesti! .....

da difera. SI atentie : capacelele de la jantele de tabla costa 100 lei/BUCATA !!!!!! Am ramas mut. Am sunat la vocea clientului si astept raspuns. E de neimaginat. ! janta = 230 lei si 1 capacel (5-7 cm diametru) = 100 lei !!!! Incredibil !! Made in Ro!

Merita si jantele si cauciucurile Michelin Alpin Latitude !!

Nu poti lua fara capacele alea? sau care e faza? ti le baga pe gat?

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.