Sari la conținut

Maner exterior portiera stanga rupt


Postări Recomandate

Maner usa stanga fata, rupt. Usi Inghetate si am fortat, usa s-a deschis, dar si manerul a cedat. Stie cineva unde gasesc maner si daca il gasesc vopsit . Manerul de Sandero este identic?

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Din cate stiu usa fata de Duster este identica cu cea de Sandero, in consecinta si accesoriile de pe ea, inclusiv manerul.

 

La un o cautare pe google am gasit la 80 de ron setul insa nevopsite.

 

Colegii de forum care vand piese auto, puteti sa-l ajutati pe colegu cu un maner de usa?

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Maner usa stanga fata, rupt. Usi Inghetate si am fortat, usa s-a deschis, dar si manerul a cedat. Stie cineva unde gasesc maner si daca il gasesc vopsit . Manerul de Sandero este identic?

manerul de Sandero este identic cu cel de Duster! Dar ce culoare iti trebuie?

Nu te apuci sa tragi tare de maner cand ai usa inghetata. Incerci sa o fortezi tragand de partea de sus a usii, unde ai cat de cat loc sa apuci cu degetele.

E prea tarziu pentru el cu sfaturi din astea... acum tre'sa-l ajutam sa-si gaseasca manerul.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

manerul de Sandero este identic cu cel de Duster! Dar ce culoare iti trebuie?

 

E prea tarziu pentru el cu sfaturi din astea... acum tre'sa-l ajutam sa-si gaseasca manerul.

Culoare: ALB. Referitor la sfatul lu @fnicolau - tocami acolo sus a fost problema (bine ca nu s-a rupt si chederul), Acolo sus s-a format ca o calota de gheata. Masina incalzita de la drum, a nins, zapada s-a topit si cu vantul care sulfa puternic a inghetat.Timpul nu mi-a permis alte manevre pentru deblocare. Multumesc tuturor pentru sfaturi si raspunsuri. Sa auzim numai de bine.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Din cate stiu usa fata de Duster este identica cu cea de Sandero, in consecinta si accesoriile de pe ea, inclusiv manerul.

 

La un o cautare pe google am gasit la 80 de ron setul insa nevopsite.

 

Colegii de forum care vand piese auto, puteti sa-l ajutati pe colegu cu un maner de usa?

Salut, te rog da-mi si mie link catre "La un o cautare pe google am gasit la 80 de ron setul insa nevopsite", eu am cautat si am gasit numai ornamente cromate. Ai cumva o documentatie pentru inlocuire? Am dialogys, dar nu are baza de date Dacia numai Renault.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


×
×
  • Creează nouă...