danielcojocar

Discutii Generale

897 posts in this topic

ACEST TOPIC ESTE DESCHIS PT DISCUTII CE NU AU LEGATURA CU DUSTERUL, ASADAR, POSTATI IN ACEST TOPIC ORICE NU ARE CA SUBIECT DUSTERUL, IN CAZ CONTRAR DESCHIDETI SAU FOLOSITI TOPIC NOU, VA ROG SA VA CONFORMATI, VOI SANCTIONA FARA AVERTISMENT.

SCRIU CU MAJUSCULE TOCMAI CA SA SARA IN OCHI ACEST MESAJ.

Din ce vad, in ultima vreme se discuta foarte mult in acest topic in loc sa avem subiecte dedicate, apoi orbecaim pe [u][color="#008000"][url="http://www.forumduster.ro/"]forum[/url][/color][/u] sa gasim nu stiu ce informatie care a fost postata cu ceva timp in urma, hai sa fim organizati, daca vreti sa scrieti ceva folositor si eventual sa obtineti niste informatii, faceti un efort si deschideti topic sau postati la subiect, altfel ne mutam pe facebook si inchid pravalia.

1 person likes this

Salut! Aveti vreun pont de cazare pe litoral in Ro? Pentru 2 adulti si 2 copii, se fie curat si sa merite banii, cu mese sau fara. Multumesc!

Edited by CristiZ

Eu vara asta am ales Complex Steaua de Mare din Eforie Nord. Cauta pe Google si pe youtube.

Au si grădiniță cu loc de joaca si diverse activitati pentru copii. Acum depindr sixce varsta au copiii :)

Sfat: este cam departe de centru sau de alte restaurante, deci e indicat all inclusive.

Trimis de pe al meu SM-N9005 folosind Tapatalk

1 person likes this

Ce sanse sunt sa gasesc in viitor un client pentru un Duster Acces 4x2, in stare foarte buna si cu kilometrii putini? Am sanse sa obtin un pret cat de cat bun sau lipsa

AC-ului si a altor optionale il va face greu de vandut si o sa ajung sa-l dau cu un pret foarte mic. Daca incerc buy-back o sa fiu penalizat rau la pret din cauza ca este "chel"?

Pun aceste intrebari din postura unui posibil viitor posesor de Duster nou (benzina si 4x2), pe care intentionez sa-l tin in jur de 5 ani. Ma gandesc sa cumpar unul in echipare standard deoarece nu ma intereseaza confortul.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.