Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 896
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

Dusterawd tu citesti una si intelegi ce vrei. Cred ca moderatorii si adminul site-ului au fost mai mult decat indulgenti cu toate persoanele care au aprins spiritele in ultima vreme. Eu ti-as fi dat b

@dust3radmin, daca imi permiti o observatie... eu nu contest masurile luate la off-topic si ironii, insa observ ca e nevoie de ceva mai multa diplomatie, mai ales cu "mustrarile in fata careului".  

Sarbatori fericite tuturor !   Pun si aici felicitarea noastra, desi din pacate Duster-ul n-a incaput...   Sent from my SM-T580 using Tapatalk    

Posted Images

Din punct de vedere a celui cu masina care sta in garaj: Sa plateasca cine circula.

Din punct de vedere a celui care circula: o taxa in plus.

Din punctul de vedere al investitorului: investesc ca nu-s banii mei, iau si o atentie.

Din punct de vedere al serviciilor 1 pina la n: control total al miscarii autovehiculelor .

Din punct de vedere al birocratiei: ura ne justificam, evidente, taxe, varsari, emiteri, situatii, incasari etc.

Din punct de vedere al bugetului statului: oare cu cit ramine efectiv? Merita intretinerea si mentinerea intregului sistem? Merita?

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am platit intotdeauna rahatul asta de vigneta; pentru ~ 120 lei/an nu are rost sa platesc amenzi aiurea sau sa alerg dupa contestarea lor ca oricum nu am timp...asadar din punctul meu de vedere tamtam degeaba.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am platit intotdeauna rahatul asta de vigneta; pentru ~ 120 lei/an nu are rost sa platesc amenzi aiurea sau sa alerg dupa contestarea lor ca oricum nu am timp...asadar din punctul meu de vedere tamtam degeaba.

 

Corect, fata de pretul RCA-ului (de care nu se plange nimeni) e o nimica toata.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este închis. Vă rugăm să deschideți un topic nou dacă doriți să postați pe forum.
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...