Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 21
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

Becaly este in libertate:

Am gasit ceva haios zic eu: http://www.220.ro/funny/Nu-Poate-Pleca-De-Pe-Loc-La-Testdrive/ix5BiHUTZH/

Avatar ...

Posted Images

Relativ la remarca "feminina", stiu de gluma, insa am doar atat de zis:

 

pasta-sigur-nu-o-stiati.jpg

 

PS.

 

Gheorghe vine la Ion si din senin, fara sa zica nimic, ii da o lopata peste cap.

Ion se ridica cumva de jos si il intreaba:

- Ma Gheorghe, asta o fost in gluma sau in serios?

- In serios, ma Ioane!

raspunde Gheorghe nervos... la care Ion:

- Noa bine, ca mie nu-mi plac glume de-astea

 

:D

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mda, anul asta am fost capitala culturala europeana cu majoritatea bulevardelor principale in santier. S-au vazut destule chestii stil "Dorel" inclusiv asfalt turnat deasupra liniei de tramvai, indepartat ulterior cu levierul :)

Dar va asteptam cu drag la Electric Castle in 2016 (singurul festival muzical prieten cu Dusterul - prietenii cu cizme de guma stiu de ce), da-ar Dumnezo' sa ii aduca pe Chemical Brothers (ca si in carje ma duc pana la Bontida).

 

Apropo de acest subiect, as lansa o provocare ca urmatorul IND sa se efectueze un pic mai altfel, "la cort" sau cu cazare in sat pe perioada festivalului, iar in timpul zilei s-ar gasi destule trasee prin zona de explorat prin offroad (fie si pt a scapa de mahmureala).

 

Desigur ca nu as vrea sa se eclipseze importanta unui IND, deci statement-ul poate e cam exagerat. Insa un mini-Electric-IND ma gandesc ca n-ar fi exclus.

S-ar putea discuta cu organizatorii si sa nu mai fie tot Audi-uri, Hyundai-uri, Skode sau VW-ne masinile oficiale ale festivalului (sincer deja mi s-a cam acrit de reclame de genul asta), ci Dacia Duster dom-le.

Poate vin si prietenii de la MUDster sau cei de la 4x4 Everyone ca sa mai faca un DEMO calumea, iar reprezentanti Dacia sa imparta cizme de guma cu sigla consacrata :P Adica... daca ii noroi, noroi sa fie!

 

Iertare sa-mi fie daca cineva intelege gresit, chiar nu vreau sa fac mishto de nici unul din evenimente, pentru mine unul asta chiar ar fi "the ultimate event of the year". In fond cred ca din toate reportajele cu "festivalul in noroi" organizatorii mai mult au castigat capital de imagine. Si sincer lumea s-a distrat teribil cu toata ploaia, la fel ca anu' trecut.

 

Daca se considera a fi o idee ce prezinta interes, ma ofer sa obtin un contact serios de la organizatorii Electric Castle cu care sa se poata purta o discutie initiala de assessment al fezabilitatii.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...