Jump to content

Parteneri forumduster.ro
- - - - -

Accesorii Dacia Duster

• This topic is locked This topic is locked
178 replies to this topic

#13 roacheru

roacheru

Member

• Members
  • PipPip
  • 26 posts

Posted 10 May 2010 - 10:31 PM

Sincer bune accesorile,utile unele,eu am comandat bandourile laterale ,protectia pt aripi,atelajul de remorcare,nu ptru remorca ci pt suportul de biciclete,cotiera pt confort,si cam atat.

#14 mariusdaniel

mariusdaniel

Member

• Members
  • PipPip
  • 16 posts

Posted 13 May 2010 - 07:58 PM

[quote name="dust3radmin"]Salut,

Sunt de acord cu Lupul, arata foarte bine si sunt o alternativa buna la jantele de aliaj

Attached Files

adBot

adBot
  • Dacia Duster diesel 4x4

forumduster.ro - pt pasionatii Dacia Duster

#15 dust3radmin

dust3radmin

Site Admin

• Administrators
  • 1,840 posts
  • Duster PH2 Diesel 4x4 110cp

Posted 14 May 2010 - 07:58 AM

Sa inteleg ca esti primul posesor de Duster de pe forum? ;)
Daca da felicitari!! si scrie te rog detalii aici: dusterul-meu-f3.html

#16 baltaretu

baltaretu

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 35 posts

Posted 14 May 2010 - 10:31 AM

Eu cred ca daca tot vrei sa le iei...le iei de la inceput. Sa stii ca ai facut treaba pana la capat. Sa luam de exemplu husele - care sunt scumpe - dar daca nu le iei de la inceput ai doua variante: ori astepti pana se ieftinesc si ti le iei atunci, dar ai toate sansele sa iti patezi tapiteria, ori iti cumperi niste huse universale care o sa arate ....mai mult sau mai putin bine.

#17 mariusdaniel

mariusdaniel

Member

• Members
  • PipPip
  • 16 posts

Posted 20 May 2010 - 06:55 PM

pedrovl said:

Multumesc celor cre ati postat pozele cu jantele stilizate. Vad ca seamana cu cele de pe Rav4 care sunt chiar frumoase si par de aluminiu. Oricum pentru off road si mai ales pentru iarna jantele de aluminiu nu sunt recomandate. (am constatat si personal ) Am primit ceva informatii cum ca accesoriile astea excesiv de scumpe dupa parerea mea se vor gasi la preturi mai rezonabile dupa cateva luni de la inceperea livrarilor. a mai auzit cineva ceva legat de chestiunea asta? eu mi-am pus pe lista urmatoarele si mi se par cam scumpe:
1. protectii aripi si aparatoare de noroi = 819 lei + 97 lei
2. cotiera = 299 lei
3. alarma = 199 lei (am ales cu telecomanda pt ca am una si e ok, exista la 409 lei fara telecomanda)
4. huse mikado = 384 lei (am fost nevoit sa renunt la piele....)
5. covorase cauciuc cu margine inalta = 124 lei
6. senzori de parcare = 399 lei
7. covor portbagaj = 124 lei (aici ma mai gandesc pt ca nu e pentru 4x4 si raman marginile cam inalte ....)

cred ca e o greseala cea de 409 e cu telecomanda, la magazinul lor nu au decat postiile alea de huse, covorase pt 4x2 nu au, tava portbagaj,

#18 cosmins2000

cosmins2000

Member

• Members
  • PipPip
  • 11 posts

Posted 21 May 2010 - 09:47 AM

Am vrut eu sa comand niste accesorii (bandouri laterale de protectie pentru usi, protectia pe aripi, covorase cauciuc, huse etc) si mi-au spus ca se poate face comanda , ca trebuie sa platesc un avans, dar ca nu exista niciun accesoriu pe stoc si nu stie cand se aduc pentru ca nu se fabrica inca la scara larga!!!! Foarte ciudat.... !!??

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Sponsori

Esti nou pe forum ? Click aici pt a te inregistra!

Don't speak Romanian? Select your lanugage from top right side! You may want also to register as a member, click here!