Sari la conținut

Accesorii Dacia Duster


Postări Recomandate

  • 9 months later...
  • Răspunsuri 191
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

Am testat urmatorul accesoriu auto care se gaseste la Practiker. Poze pe Duster atasate.   Se monteaza si demonteaza cam intr-un minut. Sunt foarte multumit ca nu mai trebuie sa frec la parbriz pt

Pentru cei interesati, gasiti mai jos lista de accesorii si preturi pentru modelele Dacia, inclusiv Duster si Duster Facelift.   Lista Accesorii Dacia.xls

908782746R Eu după codul asta l-am gasit!   

Posted Images

Am cumparat o husa de volan din aceea care se coase. 

Nu se incadreaza pe volan sau nu reusesc eu. De ce? 

 

De asemenea, 

Ce tip de aspirator auto recomandati? 

 

Aspirator pentru curăţarea chimică, acest lucru însemnând îndepărtarea prafului şi a altor particule mici.

Aspirator cu curăţare umedă, având o funcţie de colectare cu fluide, astfel încât apa poate fi utilizată în siguranţă pentru curăţarea interiorului maşinii.

Aspirator universal, funcţional cu ambele tipuri de curăţare.

Aspirator cu filtru Hepa, capabil să elimine diferitele substanţe nocive şi alergenii.

Aspirator cu aquafiltru, capabil să reducă substanţial cantitatea de praf la ieşirea din carcasă.

Aspirator cu sistem de curăţare cu acţiune ciclonică.

Editat de Ciprian1503
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

La prima intrebare.Pentru ca nu.i de tine cusutul unei huse.La nr.2.Ce rost are sa cumperi un aspirator cu spalare umeda? Nu faci asta zilnic asadar blochezi niste bani aiurea.Ia un aspirator de masina micut gen black and deaker sau daca ai curte poti lua unul compact.

Editat de Mak
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • 1 year later...

De-a lungul timpului am constatat ca Dacia are in oferta niste accesorii interesante calitative si uneori destul de scumpe dar cam asa este pe la toata lumea cand e vorba de accesorii originale. Ce ma deranjeaza mai tare este ca exista coduri promovate in cataloagele de accesorii care nu sunt livrabile. Pur si simplu nu exista, am scris si la Vocea Clientului dar n-am primit raspuns. Spre exemplu husa exterioara albastra pentru Duster2 este ultimul accesoriu pe care am vrut sa-l comand si nu mai exista.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • 2 weeks later...

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...