Sari la conținut

Accesorii Dacia Duster


Postări Recomandate

Multumesc celor cre ati postat pozele cu jantele stilizate. Vad ca seamana cu cele de pe Rav4 care sunt chiar frumoase si par de aluminiu. Oricum pentru off road si mai ales pentru iarna jantele de aluminiu nu sunt recomandate. (am constatat si personal ) Am primit ceva informatii cum ca accesoriile astea excesiv de scumpe dupa parerea mea se vor gasi la preturi mai rezonabile dupa cateva luni de la inceperea livrarilor. a mai auzit cineva ceva legat de chestiunea asta? eu mi-am pus pe lista urmatoarele si mi se par cam scumpe:

1. protectii aripi si aparatoare de noroi = 819 lei + 97 lei

2. cotiera = 299 lei

3. alarma = 199 lei (am ales cu telecomanda pt ca am una si e ok, exista la 409 lei fara telecomanda)

4. huse mikado = 384 lei (am fost nevoit sa renunt la piele....)

5. covorase cauciuc cu margine inalta = 124 lei

6. senzori de parcare = 399 lei

7. covor portbagaj = 124 lei (aici ma mai gandesc pt ca nu e pentru 4x4 si raman marginile cam inalte ....)

 

cred ca e o greseala cea de 409 e cu telecomanda, la magazinul lor nu au decat postiile alea de huse, covorase pt 4x2 nu au, tava portbagaj,

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • Răspunsuri 191
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

Am testat urmatorul accesoriu auto care se gaseste la Practiker. Poze pe Duster atasate.   Se monteaza si demonteaza cam intr-un minut. Sunt foarte multumit ca nu mai trebuie sa frec la parbriz pt

Pentru cei interesati, gasiti mai jos lista de accesorii si preturi pentru modelele Dacia, inclusiv Duster si Duster Facelift.   Lista Accesorii Dacia.xls

908782746R Eu după codul asta l-am gasit!   

Posted Images

Am vrut eu sa comand niste accesorii (bandouri laterale de protectie pentru usi, protectia pe aripi, covorase cauciuc, huse etc) si mi-au spus ca se poate face comanda , ca trebuie sa platesc un avans, dar ca nu exista niciun accesoriu pe stoc si nu stie cand se aduc pentru ca nu se fabrica inca la scara larga!!!! Foarte ciudat.... !!??

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

in legatura cu accesoriile... mi-as dorii o priza 12 V in portbagaj pentru lada frigorifica, din pacate dealer-ul unde am comandat masina zice ca daca imi monteaza pierd garantia... si m-a mincat sa cer garantie extinsa inca 2 ani... intrebarea e se poate cumpara din comert prelugitor pt priza de masina? sau alte solutii? multumesc

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
in legatura cu accesoriile... mi-as dorii o priza 12 V in portbagaj pentru lada frigorifica, din pacate dealer-ul unde am comandat masina zice ca daca imi monteaza pierd garantia... si m-a mincat sa cer garantie extinsa inca 2 ani... intrebarea e se poate cumpara din comert prelugitor pt priza de masina? sau alte solutii? multumesc

 

Salutare.

 

Eu am cumparat o priza cu 2 iesire si cablu de 2 m su alimentare de la bricheta. Nu stiu daca este suficiet pentru a ajunge in porbagaj, dar stiu ca sunt si cu 3 prize si cablu mai lung. O sa incerc sa atasez mai tarziu si o fotografie pentru exemplificare.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...