dust3radmin

Dusterul meu in imagini

943 posts in this topic

Atasez si eu cateva poze cu noua mea achizitie.

Mi se pare o achizitie destul de reusita, cel putin dupa aproape o luna

1 person likes this

Am si eu citeva poze cu Dusterul personal, poreclit "Aventurica", de fetita mea de 9 ani, dupa "aventura " Transalpina: Rinca-Sebes (din 150Km asfaltat doar 50% deocamdata). Soseaua urca la 2122m. Masina a venit pe 20.07.2010. Dar utilizarea a inceput pe 10.08.2010, de atunci am "reusit" 2600 Km. Deocamdata nimic deosebit, se comporta excelent. Am renuntat la accesorii din cauza dealerului (Meridian), care m-a plimbat. Masina a fost condusa de sotie.

Va salut!

E primul meu post aici, cu toate ca va urmaresc de mai demult.

Masina meu e versiunea Laureat, 4x2, 1.5 de 85cp si are relativ multe accesorii (protectii aripi, portiere, aparatori, ornamentul de la portbagaj, ornamentul de la toba, cotiera).

Nu am luat-o noua ci avea 14500 de km, fiind masina de drive test, fiind una din primele livrate in tara, fiind din primele loturi pt. dealeri. Avem in bord in jur de 16700 pana acum si sincer sunt f. multumit de ea in cele aprox 20+ de zile de cand o avem.

Are un consum mediu de 6.1 in conditiile in care parcurge aprox. 30% extraurban si tot cu atat am si luat-o.

1 person likes this

Multumesc de urare, dar pretul e confidential :-) Sunt prieten apropiat cu fiul patronul dealership-ului asa ca poate am avut parte de o oferta putin mai greu de luat de un strain sau un client oarecare, dar chiar si asa nu a fost cu MULT mai ieftina. Mare reducere a venit mai mult in beneficii after sale si reducerea de rigoare pt. o masina de test.