Sari la conținut

Kilometraj - scrie aici cati kilometri ai cu Dacia Duster


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 617
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

din 2011 pana acum, nimic neasteptat. doar surprize placute. 222222 km pe 12 mai.

5 pe linie norocosi, ca la facultate! )) In 5 ani fara cateva luni...     Sent from my iPhone using Tapatalk

Si eu am rotunjit vineri la inceputul weekendului ce a trecut Si mai mult... Duminica am prins si suma frumoasa Si inca n-avem un an

Posted Images

Km la bord: 5800 Data: 27-04-2011,consum 9Eveniment:27-04-2011,consum 9

 

Buna ziua,

 

1,5 dci, 110 cp, tractiune integrala, varianta full

Culoare Alb

Montat cui tractiune.

Montata bara inox fata, asta am scos o pentru ca a fost montata aiurea sau nu era bara care trebuia cu toate ca a fost montata si comandata la reprezentanta. Am sa atasez poze.

Montat alarma cu pager.

Consum pana acum, cuplat mereu pe auto:

afara..5,3 /100 km

oras...vara...8,5/ 100km

oras iarna fara zapada ...11,5 l /100km

oras iarna cu zapada14 l /100km

Astept si eu alte consumuri, dar doresc sa specific, sa puneti si motorizarea.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Km la bord: 42000 Data: 27-04-2011,fara pb majoreEveniment:27-04-2011,fara pb majore

 

Fara evenimente majore, consum mediu 8,5l / 100km

Săptămâna trecută am schimbat pe garantie CD-player-ul pentru ca mergea sunetul doar in 1, maxim 2 boxe, si doar atunci când vroia el.

1.5 dCi, 4x4, 110cp.

 

LE:

Am uitat totusi un eveniment MAJOR: in Decembrie mi s-a rupt conducta de frana dreapta spate, singura si de la sine, lăsând-u-mă fara frane la coborarea unei pante care se termina cu o curba nasoala la dreapta. Remedierea a durat 3 zile si nici pana azi 28 apr nu se cunoaște motivul evenimentului, in ciuda expertizelor exotice asupra conductei vechi.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • Mak locked this topic
Vizitator
Acest topic este închis. Vă rugăm să deschideți un topic nou dacă doriți să postați pe forum.
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...