Sari la conținut

Cat costa intretinerea Suv-ului Dacia Duster?


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 63
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

Imi pare rau sa aud ca inca se practica gainarii de-astea prin reprezentante. Eu merg pe sistemul profilactic, mai bine previn decat sa tratez, si, cum spune si colegul @vsebas, prefer sa stau acolo

Adevarul e ca la cat offroad ai facut cu ea,ai scapat ieftin glumesc, la mine e un pic indoita si toba 1 si tabla de peste conducte,but no worries   Sent from my S50 using Tapatalk    

Am facut astazi revizia de 1 an (8500km) la Serus Ploiesti. Pret total cu tva 518 ron astfel: - manopera + permutare roti 81 ron - piese schimb 336 ron (filtru ulei, filtru aer, garnitura d16, antig

Posted Images

Aparent este mai puțin. Mașina a intrat în service dimineață, am trimis un amic s-o ducă la revizie. 150 lei cu piesele mele. Se pare ca offroad ul a lăsat niște mici semne, insa nimic ieșit din comun.

post-2381-14365093657816_thumb.jpg

post-2381-14365093758545_thumb.jpg

 

Sent from my Samsung Galaxy S6

 

 

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Adevarul e ca la cat offroad ai facut cu ea,ai scapat ieftin :) glumesc, la mine e un pic indoita si toba 1 si tabla de peste conducte,but no worries

 

Sent from my S50 using Tapatalk

 

 

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • 3 weeks later...

Gata si prima revizie la al meu 1.2 TCE. Per total a fost intre 350 si 400 lei cu filtrele si uleiul luate de mine. Economia facuta a fost de 100 lei fata de devizul facut de Dacia daca luam de la ei consumabilele. Cred ca voi face asa si data viitoare, dar si mai des decat am facut acum adica 22400 km si 1 an deja implinit!

 

Trimis de pe al meu HTC Desire 510 folosind Tapatalk

 

 

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...