Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 154
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

am gasit o cotiera interesanta ca idee de prindere.... http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=pKUe8-KF87w

Dupa parerea mea este problema de ' stil de a urca la volan '. Am coleg care a rupt 2 cotiere si am coleg care e bine merci cu cotiera originala. Cind te urci la volan incearca sa nu atingi cotiera. C

Alternativă…

Posted Images

am si eu cotiera de origine, initial cand am vazut pe factura cu cat m-au ars m-am cam enervat, dar ulterior am ajuns la concluzia ca totusi calitatea ei e mult mai buna decat la prostioarele aftermarket ce se gasesc pe la 60 lei bucata; pe vechea masina, un logan, am reusit sa indoi una din asta de 60 lei de-au luat-o dracii de vreo 3 ori, basca faptul ca nu se putea da pe verticala si incurca destul de tare la frana de mana

 

de incapatoare e destul de incapatoare, eu personal sunt multumit de ea pana la urma

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mi-am cump eu azi de la dealer, neagra originala 416 ron + 60 montatul. Primele impresii: frumoasa dar mica... Fata de cea de pe megane este un sfert. As spune ca pe langa relanti si aer conditionat nu e pct forte la duster. Dar cotul il tine :-)

Am intrebat si eu azi la apan galati de cotiera-520ron...parca la pretul asta nu prea merita:))

 

Important deste pretul dealerului tau.

 

PS: incearca sa citesti un topic inainte de a pune o intrebare despre o informatie prezenta pe 3 din cele 7 pagini ale lui. ;)

Editat de psystem
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si eu sunt multumit de cotiera. L-am cerut de la dealer, culoarea este neagra, pentru cotul meu este destul de bine pozitionat, pe nevasta o jeneaza, deci ea o ridica pe verticala de fiecare data cand conduce. Ca si spatiu de depozitare deocamdata e destul pentru noi - batiste de hartie, guma de mestecat, chei, telecomanda poarta / usa garaj ... incap in ea, si mai ramane loc mult. Iar cum ca e captusit pe dinauntru nici nu auzi zgomote din interiorul ei.

Ceea ce blocheaza este utilizarea franei de mana, este un pic mai greu de prins manerul. Dar asta pot trece cu vederea, dat fiind comfortul ce ofera in timpul sofatului. :)

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua , am si eu o intrebare , cotiera de origine are sigla Dacia pe undeva ? Prin ce se poate recunoaste ca nu e "fake" ?

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Esti sigur ca e de origine doar daca o iei de la dealer (la pretul corespunzator).

Si ar mai fi o diferenta intre cotiera de origine si una compatibila: sistemul de prindere.

Nu stiu sa-ti spun detalii dar sistemul de prindere e special la cotierele de origine.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...