Sari la conținut

Postări Recomandate

Nu are importanta pretul sau provenienta...chestia e ca fata de cotierele ce vin stock pe alte marci,improvizatia de doi bani de pe Duster,e de toata jena!

PS:Eu am montata cotiera originala prinsa si cu brida aia de sasiu si e cum am spus in postul de mai sus! :)
 

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • Răspunsuri 154
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

am gasit o cotiera interesanta ca idee de prindere.... http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=pKUe8-KF87w

Dupa parerea mea este problema de ' stil de a urca la volan '. Am coleg care a rupt 2 cotiere si am coleg care e bine merci cu cotiera originala. Cind te urci la volan incearca sa nu atingi cotiera. C

Alternativă…

Posted Images

  • 5 weeks later...

Am.cumparat si eu ieri cotiera de la reprezentanta... cost 410 roni...am.intrebat daca difera cotiera faza 1 fata de faza 2 si cel de  acolo a zis ca nu difera! A mai montat cineva???  Se monteaza greu?? Nu am.apucat sa ma uit pe schema de montaj :P

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Astazi am.primit un cadou de la Euro-Motor Brasov montaj cotiera gratis ptr ca am cumparat de la ei cotiera!!! Nu ma.asteptam !! Big like ptr ei!!! Recomand arata ff bn parca este de acolo :P

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...