Sari la conținut

Vand/montez kituri xenon - garantie 12luni


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 87
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

Am fost oprit in circulatie de politie in Huedin. Am fost intrebat daca farurile cu xenon sunt din fabrica. Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa....am replicat. Am fost rugat sa ridic capota ca organul sa poata ve

UPDATE de lista de pret :   Single kit (H1,H3,H7,H11,HB3,HB4) de 35W sunt la :   130lei - fara garantie(clasa C calitate , balasturi analogice normale) 170lei - cu garantie 12luni (clasa B calita

Single kit (H1,H3,H7,H11,HB3,HB4) de 35W sunt la :   130lei - fara garantie(clasa C calitate , balasturi analogice normale) 170lei - cu garantie 12luni (clasa B calitate , balasturi digitale normal

Posted Images

Am fost oprit in circulatie de politie in Huedin. Am fost intrebat daca farurile cu xenon sunt din fabrica.

Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa....am replicat. Am fost rugat sa ridic capota ca organul sa poata verifica.

A verificat. Mi-a dat actele si mi-a dorit drum bun!

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Stii ce-mi pare mie rau aici... ca nu prezinti lucrari pe Duster.

Cred ca nu se face reclama cu alte masini... cand te adresezi unui model strict.

A mai existat un coleg pe-aici care vorbea despre piese pt Duster explicand cat de bine se incadreaza pe un Hover.

Cei cu duster-e nu s-au ingramadit deocamdata la astfel de modificari..., am zis sa arat ceva lucrari cu masini poate le vin idei sa incerce si ei. Am sa pun poze cu primul duster facut.

 

Toate cele bune !

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cei cu duster-e nu s-au ingramadit deocamdata la astfel de modificari..., am zis sa arat ceva lucrari cu masini poate le vin idei sa incerce si ei. Am sa pun poze cu primul duster facut.

 

Toate cele bune !

Probabil ca nu s-au ingramadit dar poate o vor face-o!

Probabil ca primul Duster facut e cel a lui @georgeb... pune poze cu el pe topicul vostru. Ca asa va faceti o imagine reala pt Duster.

Oricum, felicitari pt ceea ce faceti!

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am fost oprit in circulatie de politie in Huedin. Am fost intrebat daca farurile cu xenon sunt din fabrica.

Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa....am replicat. Am fost rugat sa ridic capota ca organul sa poata verifica.

A verificat. Mi-a dat actele si mi-a dorit drum bun!

da ce a verificat?este acolo un bilet legat de far unde scrie ,,aceasta masina are xenon pus de noi,, sau.... :frantics:

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Oricine stie ca nici o Dacie nu vine cu xenon din fabrica(cel putin pana acum) asa ca este irelevanta treaba cu verificarea ca nu au ce sa verifice, din start xenon @ dacie sau mai bine zis in faruri fara lupa = in afara legii si la fel de bine stie orice prost si ca Dacia inca nu ofera nici un fel de far cu lupa.

 

Ce nu stiu insa este ce trebuie sa iti prezinte politia atunci cand ar vrea sa iti ia talonul pentru ca ai xenon pus de tine si nu de fabrica...iar tu faci pe prostul si spui ca asa a venit de exemplu. Ar fi cuvantul tau vs al lor...and this is not going to happen ca nu sunt chiar atat de prosti asa ca trebuie sa fie ceva clar pe baza caruia pot sa iti ia talonul...si nu dupa parerea lor de moment :)

 

Pe vremea cand am avut xenon pe logan adica aproape 2 ani, am fost oprit odata in Bucuresti(aproape de acei 2 ani dupa care am renuntat) dar am dat de un politist de treaba care dupa ce a verificat clasicele acte, asigurare, bla bla mi-a spus direct despre xenoane: "da-le jos ca data viitoare cine te opreste probabil sa nu mai fie la fel de binevoitor"

 

LE: acum am realizat ca este topicul de vanzare/montare diverse lupe sau/si kituri xenon. scuze pentru "poluarea" topicului

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...