Sari la conținut

Montare Media Nav Pe Duster Ph1 In Timisoara?


Postări Recomandate

Salut,

Stie cineva vreun electrician, sau pe cineva care a mai facut asta in Timisoara?

Am facut cu un prieten mufa adaptoare pt comnezi volan, problema e montarea medianav-ului...

Mai bine zis masca de plastiv - eu mi-am luat o masca 2DIN care, bineinteles ca nu potriveste cu medianav-ul care e mai mare de 2din (plasticul ma refer in principal.

 

As avea nevoie de ajutor...iar de nu, probabil voi baga in post pe bazar :D

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • Răspunsuri 35
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

1. Trebuie să găsești/ai Medianav-ul, care are 4 generații până acum,  gen1 venea cu microfon intern, gen 2,3,4 au nevoie de microfon extern. Generația 4 știe de AndroidAuto și Carplay. 2. Trebui

Este de preferat un device cu caracteristici tehnice mai apropiate de nivelul tehnologic existent "pe piata" in momentul de fata, respectiv rezolutie HD, RAM 1 GB, procesor Quad core, display capaciti

Posted Images

Eu mi-am vandut MediaNav-ul Evolution proaspat achizitionat, pe acest , tocmai din acest motiv : montajul destul de dificil + costuri suplimentare.

O rama 2 DIN pentru Medianav se face numai "la comanda" (contacteaza-l pe userul Planetara) ; pe langa rama sunt necesare si alte modificari - se taie un pic din consola de climatizare (trebuie coborata cativa cm), iar prinderea navigatiei se face cam precar ...nefiind (prea) bine "ancorata".

Editat de fratello
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...