Sari la conținut

Postări Recomandate

Am gasit azi dimineata un articol, Auto Expert, despre noul Duster unde apare si o poza cu noul Duster.Ce pareri aveti despre schimbarile anuntate?

 

P.S.Am incercat sa reeditez titlul care trebuia sa fie :Va place noul look? Dar nu stiu de ce nu am reusit.

Exclusiv_ Totul despre noua Dacia Duster 2017 - AutoExpert.pdf

Editat de CristianDuster
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • Răspunsuri 48
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

sper onest sa faca 2 versiuni separate. duster si grand duster. avantajul major al acestei masini sunt consolele scurte si proportiile foarte bune la exterior. daca ii fac fund de elefant strica tot c

Nu trebuie exasperat. Oricum, nu conteaza, sau nu mai conteaza. Deocamdata, a inceput razboiul media...amintiti-va campaniile anterioare si faptul ca primele desene aparute nu aveau nimic comun cu re

Voi chiar credeti ca au "transpirat" in prea imagini si informatii legate de noul Duster? Alea sunt doar asa, sa aiba lumea ce comenta.

Posted Images

Mie imi place cum arata Dusterul din articol. Cred totusi ca este doar o interpretare a unui artist grafic si ca nu asa va arata Noul Duster.

La specificatii, ma incanta sa vad 7 locuri si cutie automata.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mie unul nu-mi plac stopurile!Nu stiu cum vor arata farurile si masca anterioara .Totusi vad ca pasajele rotilor au deja protectiile din plastic pa care la gasim spre exemplu la Qashqai in serie dar la Duster trebuiau cumparate si aplicate prin lipire.

Pana la o noua aparitie, imi place mai mult cum arata modelul actual.Care continua sa aiba succes la vanzari ....si asta spune tot.

Deja am facut planul cu Loganul.Acum are 150.000 km. Cand ajung la 300.000 il duc la Rabla si mai iau un Duster.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • 1 month later...

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...