Sari la conținut

Piese Duster De La Rusi


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 56
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Zile cu activitate crescuta

Top participanti la discutie

Postari populare

Avand in vedere ca tot poporul vrea cate ceva (me included) cel mai sanatos cred cs e un topic separat, sa nu mai poluam aici. Poate se poate incropi si lista estimativa de preturi? (Care sa ia in con

Asa face cand muta posturile un moderator

Am cumparat mai multe piese: suportul acesta, niste protectii de praguri de interior pe mocheta, protectii praguri spate si grila fata si m-au dus vre 900 lei cu transfer wu inclus. Nu am platit tva

Posted Images

Avand in vedere ca tot poporul vrea cate ceva (me included) cel mai sanatos cred cs e un topic separat, sa nu mai poluam aici. Poate se poate incropi si lista estimativa de preturi? (Care sa ia in considerare transport, tva, taxe vamale si efortul impoetatorului)

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Buna, in acest topic putem discuta despre piesele care se gasesc ca si accesorii la rusi.

www.karttuning.ru, site unde am comandat eu, se gasesc preturi, detalii de montaj, descriere a produselor.

Sunt de incredere, eu am comandat de la dansii in valoare de 32000 de ruble si nu am avut nici o surpriza la desfacerea pachetului, produsele sunt din plastic, super rezistente, calitate si vin cu toate accesorile de montaj prezentate in filmulete.

Transportul din rusia pana in Sibiu a fost 4000 ruble, la comandarea pieselor trebuie tinut cont de taxe vamale( peste 15e) si tva(peste 150e).

Important: durata de primire a produselor este de 30 zile, plata se face in avans prin western union, pachetul vine prin EMS si taxele de la posta se platesc in functie de valoarea de pe chitanta de trimitere a banilor catre rusi.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...