Sari la conținut

Montare Camera Marsarier


Postări Recomandate

Salut prieteni!

A montat cineva camera marsarier pe Duster? Daca da, ma poate ajuta cu cateva sfaturi? Mentionez ca am camera care inlocuieste unul din becurile de la nr de inmatriculare, iar monitorul (4.5 ") este incorporat in oglinda retrovizoare, care se monteaza cu clipsuri peste cea originala. Multumesc anticipat!

Cu stima,

BogdanVisan

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • Răspunsuri 437
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

Iaca si pozele, daca mai aveti nevoie de ceva detalii va stau la dispozitie cand ma intorc din oras

Am mai gasit un film foarte explicit cu montarea camerei  

Le-am dat de capat pana la urma:  

Posted Images

Eu mi-as lua un MediaNav in locul tau, eventual din Romania ca sa-l platesti in lei :) Mi se par super chicioase alternativele astea localizate in cadrul oglinzii/parasolar/extra monitor pe bord. Dar asta este doar parerea mea.

Felicitari pt masinuta ;)

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,

 

Astazi am dat comanda de un Duster si pe langa dotari am discutat si despre accesoriile de origine. Surpriza, dealerul mi-a comunicat ca incepand cu saptamana 17 au urmatorul accesoriu disponibil cod: 8201575710 camera de mers inapoi pentru Dacia Duster PH2. Accest element este un accesoriu si nu o dotare optionala astfel incat, montarea se face la dealer si nu in fabrica.

 

Singurul lucru pe care l-am gasit pe net cautand dupa cod a fost la daciamag.fr (fara sa se considere reclama).

http://www.daciamag....fotocamera.html

 

Spor.

Scan001.PDF

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...