Sari la conținut

Diverse accesorii, gadget-uri, scule, briz brizz-uri


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 860
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

Cam asa arata lucrarea... La PH2 inca nu i-am facut instalatia electrica

Am instalat si eu cate ceva la Dusterul meu si vreau sa va arat si voua:   - pentru ca sunt pescar si nu de putine ori masina nu sta langa mine cand pescuiesc si ma enerva maxim sa las telefonul sau

A venit mos craciun. Bine...cred ca era beat ca a ratat craciunul dar merge si asa.   Am camera SJCAM M10+ wifi gyro. Insert "big ranjet pe toata fata" here.   Gasiti o gramada de detalii despre e

Posted Images

  • 1 month later...

intrebare:

cat sunt de practice aparatorile de noroi, tinand cont ca eu mai mult pe sosea merg, 99%, ?;

poate ma intrebati de ce mi-am mai luat duster ?

raspuns: pt zapada, noroiul alb :? in principal;

deci, ma gandesc io, ca cele din spate ar fi bune pe ploaie, ca nu se mai aseaza pe haion mazga, dar pana acu n-am prins o ploaie "zdravana" ca sa vad cat "jeg" se pune pe ea.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si o alta intrebare, am auzit ca exista unele ateliere unde se fac din bare de inox tevile pentru toba de esapament. Oare cei din acele ateliere nu ar putea face ei un bullbar din inox? Sunt convins ca ar fi mai ieftin decat unul nou..

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
intrebare:

cat sunt de practice aparatorile de noroi, tinand cont ca eu mai mult pe sosea merg, 99%, ?;

poate ma intrebati de ce mi-am mai luat duster ?

raspuns: pt zapada, noroiul alb :lol: in principal;

deci, ma gandesc io, ca cele din spate ar fi bune pe ploaie, ca nu se mai aseaza pe haion mazga, dar pana acu n-am prins o ploaie "zdravana" ca sa vad cat "jeg" se pune pe ea.

 

Sincer sa fiu eu mi-am montat si fata si spate si vreau sa spun ca sunt destul de "aparatoare", in sensul ca intradevar, geamul de la haion nu se murdareste foarte tare. fac drumul Bucuresti-Cernavoda (asta insemnand ceva viteza, nu drum de oras) de 2 ori pe saptamana si am prins ploaie pe autostrada de 3 ori pana acum.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cred ca o sa-mi "trag" si eu niste "aparatori" pentru ca a cam plouat zilele acestea si se murdareste masina mai ales pragurile ceea ce duce la murdarirea "harnasamentului" propriu, pantaloni (sot), rochii(sotie); pragurile sunr mult mai proemiente decat la o masina "normala";

ceea ce ma cam nelinisteste este partea care tine de estetic; aparatorile de noroi fata sunt cam proeminente; cele din spate sunt ok. pentru mite.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • 2 months later...

Salut

 

M-am tot uitat prin cataloagele de accesorii Duster, dar nicaieri n-am gasit aparatori de noroi.

Va ca cel putin 2 dintre voi v-ati montat deja. Imi spuneti va rog si mie de unde le-ati cumparat? sunt pentru Duster, sau le-ati adaptat unele de pe logan?

 

Mersi fain

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • Mak featured și pinned this topic

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...