Sari la conținut

Kilometraj - scrie aici cati kilometri ai cu Dacia Duster


Postări Recomandate

Deschid acest topic in scopul de a avea o statistica a kilometrilor parcursi de fiecare cu Dacia Duster.

Tot ce trebuie sa faci este sa scrii ziua ,nr de kilometri si daca este cazul evenimentul produs la data si nr de kilometri postati.

Evenimentul poate sa reprezinte: revizie, schimbare piesa pe garantie sau nu, imbunatatire etc...

Nu uita sa faci update ori de cate ori ai ocazia!

Dupa ce vom strange date relevante vom putea afla detalii importante despre viata unui Duster.

Multumesc.

  • Like 1
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • Răspunsuri 617
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

din 2011 pana acum, nimic neasteptat. doar surprize placute. 222222 km pe 12 mai.

5 pe linie norocosi, ca la facultate! )) In 5 ani fara cateva luni...     Sent from my iPhone using Tapatalk

Si eu am rotunjit vineri la inceputul weekendului ce a trecut Si mai mult... Duminica am prins si suma frumoasa Si inca n-avem un an

Posted Images

Km la bord: 40577 Data: 15-07-2010,Fara probleme majore.O mica problema cu butonul ESP (a cazut in bord) si inca o problema cu condensul de la AC - daca furtunul de evacuare nu e scos afara sub masina (din cauza unei defectiuni de montaj) o sa gasiti o mare balta sub mocheta in partea dreapta si in fata si in spate.Eveniment:15-07-2010,Fara probleme majore.O mica problema cu butonul ESP (a cazut in bord) si inca o problema cu condensul de la AC - daca furtunul de evacuare nu e scos afara sub masina (din cauza unei defectiuni de montaj) o sa gasiti o mare balta sub mocheta in partea dreapta si in fata si in spate.

 

A si mai este o problema, rezolvabila, cu clipsurile de la cablul de frana de mana, se desprinde cablul si atarna urat pe sub masina.

 

O sa pun si niste poze in curand.

 

Ce este scris mai sus este vorba despre masina mea de serv.

Acum o sa pun km de la masina mea:

[km=11870] 27-04-2011 O singura problema AC-ul la fel ca la masina de servici baga condensul sub mocheta.

  • Like 1
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Deocamdata cred ca are Km la bord: 0 Data: 17-07-2010 info azi la ora 10 ma duc sa o ridic ,pe linga multele probleme aparute inainte de a o atinge,TVA,am comandat accesorii am renuntat pt a platii tva ,am pastrat carligul,surpriza nu il gasesc dupa cod,si am renuntat si la ala ,ma duc sa-l pun la un particular,materialul lui manupera lui si surpriza e mai eftin :cry: ,iar cat despre accesorile aferente mai astept 3-4 luni si le gasesc mai eftine :x in vitan

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • 4 weeks later...
  • Mak locked this topic
Vizitator
Acest topic este închis. Vă rugăm să deschideți un topic nou dacă doriți să postați pe forum.
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...